Glanda Tiroida
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Medici - Ploiesti

2 participanți

In jos

Medici - Ploiesti Empty Medici - Ploiesti

Mesaj  ely_dodolina Lun Feb 08, 2010 10:09 am

M-am gandit ca ar fi uitla si binevenita o rubrica unde sa ne spunem parerea despre medicii din orasul nostru.

PRO
-ca medic de familie pe Schnelbach Simona,care pe langa faptul ca este o femeie super ok ,este si presedinta Colegiului Medicilor din Ploiesti;
-Juncu Sorin medic primar radiologie ,pe care il gasiti la Spitalul CF PLoiesti ,s-a purtat foarte frumos cu mine ,mi-a explicat pe intelesul meu;

CONTRA
-dr.Harsan endocrin
ely_dodolina
ely_dodolina

Mesaje : 205
Data de inscriere : 01/02/2010
Varsta : 44
Localizare : ploiesti

http://www.tiroidamea.go.ro

Sus In jos

Medici - Ploiesti Empty Re: Medici - Ploiesti

Mesaj  Iulia Lun Feb 08, 2010 10:51 am

Pana acum nu am avut mari probleme de sanatate, doctorul de care pot spune ca sunt incantata, este ginecologul meu si al mamei, doamna Doctor Munteanu.
In primul rand e o femeie tanara, amuzanta, ce reusete sa te destinda. Apoi eu aveam niste chisturi ovariene ce cu ajutorul ei au disparut, plus anticonceptionale recomandate nu m-au facut sa ma simt mai rau, nu m-am ingrasat, nu am avut sangerari, ba mi au diminuat si durerile premenstruale.
Am vazut ca e mereu plin la ea si ca se ocupa de foarte multe sarcini cu probleme, sincer nu stiu ce si cum, inca nu m-am gandit la un bebe serios.
Iulia
Iulia

Mesaje : 68
Data de inscriere : 02/02/2010
Varsta : 37
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum