Glanda Tiroida
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Viata in doi

2 participanți

In jos

Viata in doi Empty Viata in doi

Mesaj  ely_dodolina Mier Feb 10, 2010 10:38 am

Cand ai 15 ani iti doresti sa ai 18 sa poti sa faci ce vrei ! Cand ajungi la 18 iti doresti sa ai 25 ca sa te mariti ,si tot asa pana cand incepi sa traiesti cu jumatatea ta si realizezi ca totul este mult mai greu decat iti imaginai tu ,si iti doresti sa fii iar copil la mami si tati acasa ,sa nu ai griji ,sa nu ai responsabilitati ! Cum ar trebui sa fie o relatie in cuplu ,ca viata in doi sa nu devina o povara ? melancolic
ely_dodolina
ely_dodolina

Mesaje : 205
Data de inscriere : 01/02/2010
Varsta : 44
Localizare : ploiesti

http://www.tiroidamea.go.ro

Sus In jos

Viata in doi Empty Re: Viata in doi

Mesaj  Iulia Mier Feb 10, 2010 10:13 pm

Asta chiar eu un subiect bun de dezbatut. Ce pot spune, cand il iubesc, cand il urasc..suntem complet diferiti, cred ca asta ne a atras, dar cand vine vorba de viata domestica e dezastru. Eu manac pui, mancare usoara, el porc si pastrama. Eu vreau supa, el vrea ciorba acra. Eu vreau rasfat, el vrea gospodina. Eu sa dorm, el distractie.
Nu cred ca exista o relatie perfecta, cred doar ca trebuie sa l acceptam pe cel de langa noi asa cum este, chiar daca iti vine sa-l strangi de gat ca te scoala de dimineata duminica :).
Iulia
Iulia

Mesaje : 68
Data de inscriere : 02/02/2010
Varsta : 37
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

Viata in doi Empty Re: Viata in doi

Mesaj  Iulia Joi Feb 11, 2010 3:34 pm

ASta e ceva ce probabil nu o s aprimim niciodata :)
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Iulia
Iulia

Mesaje : 68
Data de inscriere : 02/02/2010
Varsta : 37
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

Viata in doi Empty Re: Viata in doi

Mesaj  ely_dodolina Vin Feb 12, 2010 2:59 pm

clipici cat de tare e cererea ,dar ai dreptate cred ca femeile nu o primesc niciodata ,pentru ca barbatii sunt prea barbati ,nu ? stare de spirit
ely_dodolina
ely_dodolina

Mesaje : 205
Data de inscriere : 01/02/2010
Varsta : 44
Localizare : ploiesti

http://www.tiroidamea.go.ro

Sus In jos

Viata in doi Empty Re: Viata in doi

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum