Glanda Tiroida
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

cosul de gunoi

2 participanți

In jos

cosul de gunoi Empty cosul de gunoi

Mesaj  Ionescu Antoneta Elena Mier Feb 10, 2010 8:54 pm

Nu prea inteleg ce treaba are acest cos de gunoi pe forumul nostru.
mie imi place tare mult mesajul de la cosul de gunoi al Mc. donalds-ului: aruncati aici toate grijile, problemele, bla, bla, bla.
Oare noi ce am putea arunca la acest cos de gunoi? lacrimi
Poate peste putin timp, cand vor apare la orizont si realizarile noastre si poate ca reusim sa ne facem viata putin mai frumoasa, fireste, datorita forumuli, vom gasi si ceva de aruncat la cosul de gunoi postat aici.
Este posibil, ca in timp, aceasta rubrica sa devina foarte importanta pentru ca vom arunca tot ceea ce nu ne place la noi, ce am reusit sa schimbam, poate aruncam persoana care eram si suntem fericiti si multumiti cu noua persoana in care am reusit sa ne transformam.
Cine stie, sa vedem.... zambaret1
Antoneta

Ionescu Antoneta Elena

Mesaje : 112
Data de inscriere : 02/02/2010
Varsta : 62
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

cosul de gunoi Empty Re: cosul de gunoi

Mesaj  ely_dodolina Joi Feb 11, 2010 12:02 pm

Ionescu Antoneta Elena a scris:Nu prea inteleg ce treaba are acest cos de gunoi pe forumul nostru.
mie imi place tare mult mesajul de la cosul de gunoi al Mc. donalds-ului: aruncati aici toate grijile, problemele, bla, bla, bla.
Oare noi ce am putea arunca la acest cos de gunoi? lacrimi
Poate peste putin timp, cand vor apare la orizont si realizarile noastre si poate ca reusim sa ne facem viata putin mai frumoasa, fireste, datorita forumuli, vom gasi si ceva de aruncat la cosul de gunoi postat aici.
Este posibil, ca in timp, aceasta rubrica sa devina foarte importanta pentru ca vom arunca tot ceea ce nu ne place la noi, ce am reusit sa schimbam, poate aruncam persoana care eram si suntem fericiti si multumiti cu noua persoana in care am reusit sa ne transformam.
Cine stie, sa vedem.... zambaret1
Antoneta

veselie atunci aici putem "arunca" ceea ce ne deranjeaza :probleme , discutii etc da
ely_dodolina
ely_dodolina

Mesaje : 205
Data de inscriere : 01/02/2010
Varsta : 44
Localizare : ploiesti

http://www.tiroidamea.go.ro

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum