Glanda Tiroida
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

so so sorry...

3 participanți

In jos

so so sorry... Empty so so sorry...

Mesaj  Ramona Vin Feb 12, 2010 1:06 pm

Sincera sa fiu, nu am mai trecut pe la un endocrinolog in ultima vreme asa ca, nu stiu ce doctori as putea recomanda...astept sugestii!!Va pup dulce, albinutzelor! Sa aveti un week-end placut!:bz

Ramona

Mesaje : 4
Data de inscriere : 10/02/2010
Varsta : 44
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

so so sorry... Empty Re: so so sorry...

Mesaj  ely_dodolina Vin Feb 12, 2010 2:34 pm

Dragutza albinutza cum ma duc la medicul meu de familie te anunt ce endocrin mi-a recomandat ! pana atunci ai grija de tine ,caci tiroida este foarte importanta ,chiar dc tu o bagi in seama sau nu ! oricum rusinika ,tu nu prea ai grija de tine ,stiu eu bataitza ! imi bat gura degeaba cu tine ,Iulia vad ca a inceput sa aibe grija de ea ,ma intreb : tu cand o sa incepi??? morocanos
ely_dodolina
ely_dodolina

Mesaje : 205
Data de inscriere : 01/02/2010
Varsta : 44
Localizare : ploiesti

http://www.tiroidamea.go.ro

Sus In jos

so so sorry... Empty Re: so so sorry...

Mesaj  Iulicutza Dum Feb 14, 2010 5:52 pm

ely_dodolina a scris: oricum rusinika ,tu nu prea ai grija de tine ,stiu eu bataitza ! imi bat gura degeaba cu tine morocanos
Pai daca e sa fim corecti, inseamna ca trebuie sa ma aliniez si eu ptr o bataitza
In afara de testele de hormoni si de eco tiroidiana, mai mult nici ca am mai facut in ultimii ani... doar atat mi-a indicat nenea doctoru' imi pare rau
Iulicutza
Iulicutza

Mesaje : 74
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

so so sorry... Empty Re: so so sorry...

Mesaj  ely_dodolina Lun Feb 15, 2010 10:42 am

rusinik si tie ,imi pare rau ca trebuie sa te dojenesc ... lacrimi dar meriti o bataitza Ecografie se face o data la 6 luni sau o data la 12 luni ,iar analizele de sange se pot face si o data la 3 luni ,6 luni, 12 luni ,depinde cum te simti !
hug sper sa nu te fii suparat pe mine pup
ely_dodolina
ely_dodolina

Mesaje : 205
Data de inscriere : 01/02/2010
Varsta : 44
Localizare : ploiesti

http://www.tiroidamea.go.ro

Sus In jos

so so sorry... Empty Re: so so sorry...

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum