Glanda Tiroida
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Doamne iarta-ma!!!

2 participanți

In jos

Doamne iarta-ma!!! Empty Doamne iarta-ma!!!

Mesaj  Ramona Vin Feb 12, 2010 1:10 pm

Pe mine una m-a ajutat foarte mult Dumnezeu de-a lungul vietii...imi pare sincer rau pentru faptul ca nu reusesc sa ajung mai des pe la o biserica, sa comunic mai mult cu El! Imi doresc pe viitor sa nu mai fiu asa delasatoare...numai EL m-a ajutat de "n" ori in diverse chestiuni destul de delicate si nu prea am fost recunoscatoare, motiv pentru care nu sunt prea mandra de mine... imi pare rau

Ramona

Mesaje : 4
Data de inscriere : 10/02/2010
Varsta : 44
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

Doamne iarta-ma!!! Empty Re: Doamne iarta-ma!!!

Mesaj  ely_dodolina Vin Feb 12, 2010 2:30 pm

Ramona a scris:Pe mine una m-a ajutat foarte mult Dumnezeu de-a lungul vietii...imi pare sincer rau pentru faptul ca nu reusesc sa ajung mai des pe la o biserica, sa comunic mai mult cu El! Imi doresc pe viitor sa nu mai fiu asa delasatoare...numai EL m-a ajutat de "n" ori in diverse chestiuni destul de delicate si nu prea am fost recunoscatoare, motiv pentru care nu sunt prea mandra de mine... imi pare rau

Ramonika albinutza te poti duce duminica ,cand nu muncesti .Sa stii ca nici eu nu am fost duminica trecuta ,caci am ajuns foarte greu de la ai mei ,a fost drumul cu zapada ,mi se parea interminabil .Insa duminica aceasta ma duc ,caci pe mine ma linisteste ...desi sunt o groaza de babutze care se iau de mine aiurea ,si nu doar de mine ,insa in gand imi zic : piei diavole ! ingeras si nu le bag in seama ! pup
ely_dodolina
ely_dodolina

Mesaje : 205
Data de inscriere : 01/02/2010
Varsta : 44
Localizare : ploiesti

http://www.tiroidamea.go.ro

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum