Glanda Tiroida
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Nelamurire

3 participanți

In jos

Nelamurire Empty Nelamurire

Mesaj  Iulicutza Mar Feb 16, 2010 9:54 pm

Am ales sa postez aici problema mea fiindca nu am gasit o rubrica unde utilizatorii pot posta nelamuriri tehnice...
Tocmai am expediat un MP, Antoanetei .. l-am trimis de vreo 5 minute dar la mine figureaza ca fiind tot la mesaje in curs de transmitere. De ce??
Antoaneta te rog sa imi confirmi daca ai primit mesajul

PS. sorry, revin sa spun ca totul e ok!.. acum figureaza ca a fost expediat.. probabil ca este o perioada mai lunga de timp in care se proceseaza
Iulicutza
Iulicutza

Mesaje : 74
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

Nelamurire Empty Re: Nelamurire

Mesaj  ely_dodolina Mier Feb 17, 2010 1:32 pm

Iulicutza a scris:Am ales sa postez aici problema mea fiindca nu am gasit o rubrica unde utilizatorii pot posta nelamuriri tehnice...
Tocmai am expediat un MP, Antoanetei .. l-am trimis de vreo 5 minute dar la mine figureaza ca fiind tot la mesaje in curs de transmitere. De ce??
Antoaneta te rog sa imi confirmi daca ai primit mesajul

PS. sorry, revin sa spun ca totul e ok!.. acum figureaza ca a fost expediat.. probabil ca este o perioada mai lunga de timp in care se proceseaza

exista Forum de ajutor-probleme tehnice,insa nu e nici o problema voi pune imediat postarea ta acolo hug Da dureaza un pic pana se trimite ,nu stiu sa iti spun motivul ,insa ajunge sigur da
ely_dodolina
ely_dodolina

Mesaje : 205
Data de inscriere : 01/02/2010
Varsta : 44
Localizare : ploiesti

http://www.tiroidamea.go.ro

Sus In jos

Nelamurire Empty Re: Nelamurire

Mesaj  Iulicutza Joi Mar 04, 2010 1:28 pm

cum putem posta video sau melodii care nu sunt de pe youtube???? NU imi recunoaste URL-ul... spre exemplu aveam ceva de pe Trilulilu
Iulicutza
Iulicutza

Mesaje : 74
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

Nelamurire Empty Re: Nelamurire

Mesaj  Admin Joi Mar 04, 2010 1:42 pm

Iulicutza a scris:cum putem posta video sau melodii care nu sunt de pe youtube???? NU imi recunoaste URL-ul... spre exemplu aveam ceva de pe Trilulilu

Iulicutza draga nu stiu acum sa iti raspund la intrebare ,cand ajung acasa si sunt mai linistita o sa caut o solutie ! pupicei

Admin
Admin

Mesaje : 23
Data de inscriere : 30/01/2010

https://tiroida.forumgratuit.ro

Sus In jos

Nelamurire Empty Re: Nelamurire

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum