Glanda Tiroida
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Pozicile lui Iulikutza

5 participanți

In jos

Pozicile lui Iulikutza Empty Pozicile lui Iulikutza

Mesaj  Iulicutza Mier Feb 17, 2010 12:35 pm

Fetelor, am sa sparg eu gheata:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Eu mi-s Iulikutza lol! bine v-am gasit dragelor!
Iulicutza
Iulicutza

Mesaje : 74
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

Pozicile lui Iulikutza Empty Re: Pozicile lui Iulikutza

Mesaj  ely_dodolina Mier Feb 17, 2010 12:51 pm

hug si eu dupa tine,desi cred ca m-ati vazut deja pe site ,eu nu prea am poze recente ,o sa caut sa va pun una da ce mumusele sunteti clipici
ely_dodolina
ely_dodolina

Mesaje : 205
Data de inscriere : 01/02/2010
Varsta : 44
Localizare : ploiesti

http://www.tiroidamea.go.ro

Sus In jos

Pozicile lui Iulikutza Empty Re: Pozicile lui Iulikutza

Mesaj  Iulicutza Mier Feb 17, 2010 1:06 pm

ely_dodolina a scris:hug si eu dupa tine,desi cred ca m-ati vazut deja pe site ,eu nu prea am poze recente ,o sa caut sa va pun una da ce mumusele sunteti clipici
Pai roaga-i pe Maxi si Nano sa-ti faca una lol!
Iulicutza
Iulicutza

Mesaje : 74
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

Pozicile lui Iulikutza Empty Re: Pozicile lui Iulikutza

Mesaj  ely_dodolina Mier Feb 17, 2010 1:11 pm

veselie as putea sa ii rog ,insa nu mai avem aparat foto ,trebuie sa ne luam morocanos .O poza spune cat o mie de cuvinte ! si acum ca nu am aparat sunt lacrimi Iulicuta dar o poza unde sa te vedem mai bine se poate ? e foarte mumos peisajul ,insa eu a trebuit sa maresc poza sa te vad ,am ochelari veselie
ely_dodolina
ely_dodolina

Mesaje : 205
Data de inscriere : 01/02/2010
Varsta : 44
Localizare : ploiesti

http://www.tiroidamea.go.ro

Sus In jos

Pozicile lui Iulikutza Empty Re: Pozicile lui Iulikutza

Mesaj  Iulicutza Mier Feb 17, 2010 1:47 pm

ely_dodolina a scris:veselie as putea sa ii rog ,insa nu mai avem aparat foto ,trebuie sa ne luam morocanos .O poza spune cat o mie de cuvinte ! si acum ca nu am aparat sunt lacrimi Iulicuta dar o poza unde sa te vedem mai bine se poate ? e foarte mumos peisajul ,insa eu a trebuit sa maresc poza sa te vad ,am ochelari veselie
Hi, hi, hi... iti dai seama ca am cauta mult poza asta facuta din avion!!!! lol! Am vrut sa iti testez dioptriile lol! scuze... hug
Promit ca gasesc una de aproape
Iulicutza
Iulicutza

Mesaje : 74
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

Pozicile lui Iulikutza Empty Re: Pozicile lui Iulikutza

Mesaj  Admin Mier Feb 17, 2010 1:56 pm

mirat astept astept ! eu o sa fug cam in 5 minutele afara cu baietii si o sa mai intru mai dupa amiaza ! pup

Admin
Admin

Mesaje : 23
Data de inscriere : 30/01/2010

https://tiroida.forumgratuit.ro

Sus In jos

Pozicile lui Iulikutza Empty Re: Pozicile lui Iulikutza

Mesaj  Iulicutza Mier Feb 17, 2010 2:36 pm

Admin a scris:mirat astept astept ! eu o sa fug cam in 5 minutele afara cu baietii si o sa mai intru mai dupa amiaza ! pup
Scuze, dar in general pozele din natura nu le fac prea de aproape, tocmai ptr ca ma concentrez mai mult asupra frumusetii peisajelor....


Ultima editare efectuata de catre Iulicutza in Joi Feb 18, 2010 3:44 pm, editata de 1 ori
Iulicutza
Iulicutza

Mesaje : 74
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

Pozicile lui Iulikutza Empty Re: Pozicile lui Iulikutza

Mesaj  ely_dodolina Mier Feb 17, 2010 4:41 pm

wowww dar arati foarte bine la 41 de ani ,parca atat ai zis ca ai nu ? sa nu ma bati dc am gresit te log ,ca sunt uituca ,Antoneta stie ! ea poate garanta pentru mine veselie imi pare rau de ce erai supi ? te inteleg ca ai momente asa ,tot de la tiroida se trag sa stii ! floricica
ely_dodolina
ely_dodolina

Mesaje : 205
Data de inscriere : 01/02/2010
Varsta : 44
Localizare : ploiesti

http://www.tiroidamea.go.ro

Sus In jos

Pozicile lui Iulikutza Empty poze

Mesaj  Ionescu Antoneta Elena Mier Feb 17, 2010 6:58 pm

Draga Iulicutza,
eu daca asa arata ca tine, n-as mai fi niciodata suparata.
Pe tine. Ely-dodolina nu te-am vazut si tare mi-ar place sa te vad.
Eu nu stiu sa pun poze pe nimic. Ely, tu poti sa-mi postezi imaginea mea de la mess?
Antoneta

Ionescu Antoneta Elena

Mesaje : 112
Data de inscriere : 02/02/2010
Varsta : 63
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Pozicile lui Iulikutza Empty Re: Pozicile lui Iulikutza

Mesaj  Iulicutza Joi Feb 18, 2010 1:09 am

ely_dodolina a scris:wowww dar arati foarte bine la 41 de ani ,parca atat ai zis ca ai nu ? sa nu ma bati dc am gresit te log ,ca sunt uituca ,Antoneta stie ! ea poate garanta pentru mine veselie imi pare rau de ce erai supi ? te inteleg ca ai momente asa ,tot de la tiroida se trag sa stii ! floricica

Multumesc.. sunteti voi dragute in complimente... nu am inca 41....in vara asta ii fac, asa ca pana atunci mai pot sa spun 40 lol! ... si apoi, dupa ce trec si de 41(cu voia lui Dumnezeu) nici nu o sa imi mai declar varsta. Sic! lol!
In privinta supararilor, sa stii ca nu prea dau vina pe tiroida.... intotdeauna supararile mele au la baza un motiv intemeiat.... ca tiroida buclucasa ma "ajuta" sa mai amplific nitel supararea , asta e cu totul altceva.. insa niciodata nu sunt stresata fara motiv zambaret
PS Oricum, cred ca daca as avea talent la scris, si as publica biografia mea pe ultimii 6 ani, as deveni o femeie bogata!!!! clipici
Iulicutza
Iulicutza

Mesaje : 74
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

Pozicile lui Iulikutza Empty Re: Pozicile lui Iulikutza

Mesaj  Ionescu Antoneta Elena Joi Feb 18, 2010 9:48 am

Iulicutza a scris:
ely_dodolina a scris:wowww dar arati foarte bine la 41 de ani ,parca atat ai zis ca ai nu ? sa nu ma bati dc am gresit te log ,ca sunt uituca ,Antoneta stie ! ea poate garanta pentru mine veselie imi pare rau de ce erai supi ? te inteleg ca ai momente asa ,tot de la tiroida se trag sa stii ! floricica

Multumesc.. sunteti voi dragute in complimente... nu am inca 41....in vara asta ii fac, asa ca pana atunci mai pot sa spun 40 lol! ... si apoi, dupa ce trec si de 41(cu voia lui Dumnezeu) nici nu o sa imi mai declar varsta. Sic! lol!
In privinta supararilor, sa stii ca nu prea dau vina pe tiroida.... intotdeauna supararile mele au la baza un motiv intemeiat.... ca tiroida buclucasa ma "ajuta" sa mai amplific nitel supararea , asta e cu totul altceva.. insa niciodata nu sunt stresata fara motiv zambaret
PS Oricum, cred ca daca as avea talent la scris, si as publica biografia mea pe ultimii 6 ani, as deveni o femeie bogata!!!! clipici

Mai esti si modesta; ai talent la scris, este suficient sa-ti citesti mesajele. Sunt pline de savoare. Mie imi plac, asa ca, daca dispui de timp, incearca si varianta cu scrisul; poate fi o terapie pentru tine si pentru cititor, o relaxare.
Antoneta

Ionescu Antoneta Elena

Mesaje : 112
Data de inscriere : 02/02/2010
Varsta : 63
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Pozicile lui Iulikutza Empty Re: Pozicile lui Iulikutza

Mesaj  Iulicutza Joi Feb 18, 2010 2:05 pm

Vad ca nu se inghesuie nimeni sa posteze pozici, Antoaneta are motive obiective, asa ca o iertam... dar restul???????? lacrimi
Inca o amintire din parcul Herastrau, la expozitia florala -aprilie 2008 (in preajma Sfintelor Pasti)
[img][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link][/img]
Iulicutza
Iulicutza

Mesaje : 74
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

Pozicile lui Iulikutza Empty Re: Pozicile lui Iulikutza

Mesaj  Iulia Joi Feb 18, 2010 8:57 pm

ely_dodolina a scris:veselie as putea sa ii rog ,insa nu mai avem aparat foto ,trebuie sa ne luam morocanos .O poza spune cat o mie de cuvinte ! si acum ca nu am aparat sunt lacrimi Iulicuta dar o poza unde sa te vedem mai bine se poate ? e foarte mumos peisajul ,insa eu a trebuit sa maresc poza sa te vad ,am ochelari veselie

mandro, am eu :P , lasa ca ne vedem noi ai sa vezi ce de poze facem, sa mi zici sa nu uit, ca stii ca si eu is uituca :P
Iulia
Iulia

Mesaje : 68
Data de inscriere : 02/02/2010
Varsta : 37
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

Pozicile lui Iulikutza Empty Re: Pozicile lui Iulikutza

Mesaj  ely_dodolina Vin Feb 19, 2010 4:21 pm

Ionescu Antoneta Elena a scris:Draga Iulicutza,
eu daca asa arata ca tine, n-as mai fi niciodata suparata.
Pe tine. Ely-dodolina nu te-am vazut si tare mi-ar place sa te vad.
Eu nu stiu sa pun poze pe nimic. Ely, tu poti sa-mi postezi imaginea mea de la mess?
Antoneta

Da Antoneta daca mi.o trimiti mie pot sa o pun aici .Si ca sa ma vezi uita-te aici la album poze ,la ely_dodolina si o sa ma vezi da
ely_dodolina
ely_dodolina

Mesaje : 205
Data de inscriere : 01/02/2010
Varsta : 44
Localizare : ploiesti

http://www.tiroidamea.go.ro

Sus In jos

Pozicile lui Iulikutza Empty Re: Pozicile lui Iulikutza

Mesaj  ely_dodolina Vin Feb 19, 2010 4:25 pm

Iulicutza am pus o poza si o sa mai pun ,tare mumusika esti ,o floricica zambaret
Iuliaaaa bubulinaaaa neaparat trebuie sa facem poze ,vreau si eu aparat foto lacrimi
ely_dodolina
ely_dodolina

Mesaje : 205
Data de inscriere : 01/02/2010
Varsta : 44
Localizare : ploiesti

http://www.tiroidamea.go.ro

Sus In jos

Pozicile lui Iulikutza Empty Re: Pozicile lui Iulikutza

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum