Glanda Tiroida
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Antoneta Elena

4 participanți

In jos

Antoneta Elena Empty Antoneta Elena

Mesaj  Admin Lun Feb 22, 2010 5:09 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Admin
Admin

Mesaje : 23
Data de inscriere : 30/01/2010

https://tiroida.forumgratuit.ro

Sus In jos

Antoneta Elena Empty Re: Antoneta Elena

Mesaj  Ionescu Antoneta Elena Lun Feb 22, 2010 6:32 pm

Admin a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Draga Ely-dodolina,
iti multumesc pentru ca mi-ai postat pa forum pozele sa vada si celelalte prietene ale mele cum arata balenuta. In a 2 a poza apare si prietena mea, Geta, care in acea perioada facea citostatice si ii cazuse tot parul. Dar alte poze nu aveam la indemana. Daca mai fac rost de ceva, incerc sa vi le pun.
Antoneta

Ionescu Antoneta Elena

Mesaje : 112
Data de inscriere : 02/02/2010
Varsta : 63
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Antoneta Elena Empty Re: Antoneta Elena

Mesaj  ely_dodolina Mar Feb 23, 2010 9:39 am

Draga Anto esti mama ,ai trecut printo incercare dureroasa melancolic asa ca te rog nu iti mai spune balenuta,elenutzabalenutza eram eu la 24-25(parca) cand aveam 67kg si urcam amenintator,nefiind mama ! eu zic ca pentru varsta ta esti bine ,intr-adevar ai putea sa mai slabesti un pic ,insa nu esti motivata ,si te inteleg ! Important e sa te simti bine cu tine ,eu acum asa slaba ,numai am nici 50kg tipat nu ma simt prea bine ,desi cele care ma vad ,ma intreaba : fata cum ai reusit sa slabesti asa,vrem si noi!? surprins eu vreau sa am 55 asa ma simt eu bine ,insa nu se mai pune pe mine lacrimi
ely_dodolina
ely_dodolina

Mesaje : 205
Data de inscriere : 01/02/2010
Varsta : 44
Localizare : ploiesti

http://www.tiroidamea.go.ro

Sus In jos

Antoneta Elena Empty Re: Antoneta Elena

Mesaj  Ionescu Antoneta Elena Mar Feb 23, 2010 2:31 pm

ely_dodolina a scris:Draga Anto esti mama ,ai trecut printo incercare dureroasa melancolic asa ca te rog nu iti mai spune balenuta,elenutzabalenutza eram eu la 24-25(parca) cand aveam 67kg si urcam amenintator,nefiind mama ! eu zic ca pentru varsta ta esti bine ,intr-adevar ai putea sa mai slabesti un pic ,insa nu esti motivata ,si te inteleg ! Important e sa te simti bine cu tine ,eu acum asa slaba ,numai am nici 50kg tipat nu ma simt prea bine ,desi cele care ma vad ,ma intreaba : fata cum ai reusit sa slabesti asa,vrem si noi!? surprins eu vreau sa am 55 asa ma simt eu bine ,insa nu se mai pune pe mine lacrimi

Draga mea,
multumesc pentru incurajari, esti draguta. Dar ai pus punctul pe i, chiar nu am motivatie. Poate, cine stie, intr-o zi voi vedea ca incepe sa scada si la mine " desteptaciunea".
Sa-ti spun despre ce este vorba cu " desteptaciunea"; nora mea m-a tot auzit ca ma detest pentru ca am luat-o in sus cu kg. si mi-a trimis un banc draguuuuuuut, tare.
Femeile, de la nastere, acumuleaza mereu cunostinte si la un moment dat, ele nu mai au loc in creier si de aseaza pe unde apuca, pe burtica, pe funduletz, peste tot. Si cand ma uit dimineata in oglinda si cand vad cat de inteligenta sunt.....Te rog sa nu o iei personal, ti-am spus ca mi l-a spus mie pentru ca eram si eu deprimata, dar asta nu inseamna ca tu care esti slaba, nu poti fi si inteligenta. Iarta-ma daca te-am necajit. Poti sa ma bataitza
Te sarut, Antoneta

Ionescu Antoneta Elena

Mesaje : 112
Data de inscriere : 02/02/2010
Varsta : 63
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Antoneta Elena Empty Re: Antoneta Elena

Mesaj  ely_dodolina Mar Feb 23, 2010 5:22 pm

veselie Anto nu m-am suparat,am ras cu pofta la bancul asta ! o sa i-l spun si surioarei mele,sper sa nu ma bataitza zambaret1
ely_dodolina
ely_dodolina

Mesaje : 205
Data de inscriere : 01/02/2010
Varsta : 44
Localizare : ploiesti

http://www.tiroidamea.go.ro

Sus In jos

Antoneta Elena Empty Re: Antoneta Elena

Mesaj  Iulicutza Vin Feb 26, 2010 9:41 am

Admin a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Bine te-am gasit draga Anto.. ma bucur sa te pot "vedea", nu numai "citi".. si poate, cine stie, intr-o buna zi, ne vom si auzi.Sanatate multa prietenei tale hug
Iulicutza
Iulicutza

Mesaje : 74
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

Antoneta Elena Empty Re: Antoneta Elena

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum