Glanda Tiroida
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Poze Bebelusi -fetita mea Elena Nicolassa

2 participanți

In jos

Poze Bebelusi -fetita mea Elena Nicolassa Empty Poze Bebelusi -fetita mea Elena Nicolassa

Mesaj  mamica.dulcineea Lun Mar 08, 2010 9:57 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

s-a nascut pe 6 martie ,in jurul orelor 15-15.30, are 3kg700 bebe e o mica printesica bebe ingerasul lui mami!

mamica.dulcineea

Mesaje : 3
Data de inscriere : 10/02/2010
Varsta : 39

Sus In jos

Poze Bebelusi -fetita mea Elena Nicolassa Empty felicitari

Mesaj  Ionescu Antoneta Elena Lun Mar 08, 2010 5:04 pm

Mamico ducineea,
sa-ti traiasca bebelusa frumusica, sa aiba sanatate si noroc in viata, muuuult noroc!!!
Si tie, sanatate, sa te refaci repede si sa ai putere s-o cresti frumos pe Elenus ca o sa vezi ca va scoate untul din voi. Dupa mine , cea mai buna metoda de slabit, e un copilas cam de 1-2 anisori, ca nu poti tine pasul cu nazbatiile lui si mai ales cu toate plimbarile .
Te sarut, Antoneta

Ionescu Antoneta Elena

Mesaje : 112
Data de inscriere : 02/02/2010
Varsta : 62
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Poze Bebelusi -fetita mea Elena Nicolassa Empty Re: Poze Bebelusi -fetita mea Elena Nicolassa

Mesaj  mamica.dulcineea Mier Mar 17, 2010 9:42 am

Ionescu Antoneta Elena a scris:Mamico ducineea,
sa-ti traiasca bebelusa frumusica, sa aiba sanatate si noroc in viata, muuuult noroc!!!
Si tie, sanatate, sa te refaci repede si sa ai putere s-o cresti frumos pe Elenus ca o sa vezi ca va scoate untul din voi. Dupa mine , cea mai buna metoda de slabit, e un copilas cam de 1-2 anisori, ca nu poti tine pasul cu nazbatiile lui si mai ales cu toate plimbarile .
Te sarut, Antoneta

Multumim! floricica Eu ma refac usor usor ,acum trebuie sa fac niste injectii in burta.Va mai pun niste poze cu iubirea mea bebe I-au iesit niste bubitze si i-am dat cu albastru de metil ,de aceea este albastrica pe la ochisoli bebe
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

mamica.dulcineea

Mesaje : 3
Data de inscriere : 10/02/2010
Varsta : 39

Sus In jos

Poze Bebelusi -fetita mea Elena Nicolassa Empty Re: Poze Bebelusi -fetita mea Elena Nicolassa

Mesaj  Ionescu Antoneta Elena Mier Mar 17, 2010 9:04 pm

Draga mea, chiar mi s-a parut ca cam albastica pe la ochi si am zis ca nu vad bine. O sa treaca si bubitele si o sa fie o fata frumoasa ca tine. Important e sa fie sanatoasa si cu noroc. Ce fel de injectii faci? Eu stiam ca in burta se fac numai daca te-a muscat un caine. Sanatate amandurora si ai grija de ingeras.
Antoneta da

Ionescu Antoneta Elena

Mesaje : 112
Data de inscriere : 02/02/2010
Varsta : 62
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Poze Bebelusi -fetita mea Elena Nicolassa Empty Re: Poze Bebelusi -fetita mea Elena Nicolassa

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum