Glanda Tiroida
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Buna dimineata !

+3
Iulia
Ionescu Antoneta Elena
ely_dodolina
7 participanți

Pagina 5 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5

In jos

Buna dimineata ! - Pagina 5 Empty cafalutza, ceiuletzul

Mesaj  Ionescu Antoneta Elena Mar Mar 16, 2010 8:26 pm

Dragele mela,
nu stiu care-i treaba, dar sunt de-a dreptul dezolata ca forumul nostru trage sa moara. Multi am fost, putini am mai ramas, si ne-am trezit ca in cazul celor 4 evanghelisti, care erau 3, Luca si Matei.
Toata lumea are treaba, probleme, greutati....dar, hai sa ne mai inveselim singure, ca nimeni nu o va face pentru noi.
Eu ma simt foarte bine cand vad ca cineva pe care nu-l cunosc decat prin intermediul forumului ,se gandeste la mine, si imi mai creste moralul.
Si la randul meu, ma simt bine daca iau contact cu persoane dragute si tinere, si la care pot sa ma gandesc asa cum o fac adeseori cu copiii mei, personali. Experienta de viata ar putea ajuta multa lume, dar stiu in acelasi timp ca daca nu dai singur cu capul de grinda de sus, nu te trezesti. Fetelor, hai sa reinviem forumul, e pacat de munca Elenushei si de sperantele ei!!! imi pare rau
Va pup, si va astept cu noutati cat de repede se poate,
Antoneta zambaret1

Ionescu Antoneta Elena

Mesaje : 112
Data de inscriere : 02/02/2010
Varsta : 62
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Buna dimineata ! - Pagina 5 Empty Re: Buna dimineata !

Mesaj  mamica.dulcineea Mier Mar 17, 2010 9:49 am

O zi buna tuturor va doresc ! Va pup

mamica.dulcineea

Mesaje : 3
Data de inscriere : 10/02/2010
Varsta : 39

Sus In jos

Buna dimineata ! - Pagina 5 Empty Re: Buna dimineata !

Mesaj  ely_dodolina Joi Mar 18, 2010 9:56 am

Buna dimi,desi nu mai scrie mai nimeni pe aici in-afara de Anto si eu ,va urez tuturor o zi usoara ! pupici
ely_dodolina
ely_dodolina

Mesaje : 205
Data de inscriere : 01/02/2010
Varsta : 44
Localizare : ploiesti

http://www.tiroidamea.go.ro

Sus In jos

Buna dimineata ! - Pagina 5 Empty Re: Buna dimineata !

Mesaj  Ionescu Antoneta Elena Mar Mar 23, 2010 9:30 pm

Nu stiu cum va fi dimineata mea dupa o noapte de nesomn, dar voua, va doresc o zi placuta, cu soare si voie buna.
Azi a plouat toata ziua si a fost o zi uraaata si la propriu si la figurat, sper sa nu se mai repete !
Noua noastra amica trebuie invitata la o cafea sau la un ceai, nu stiu ce prefera. da
Antoneta

Ionescu Antoneta Elena

Mesaje : 112
Data de inscriere : 02/02/2010
Varsta : 62
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Buna dimineata ! - Pagina 5 Empty Re: Buna dimineata !

Mesaj  ely_dodolina Mier Mar 24, 2010 11:57 am

Dragele mele ,cele putine care am mai ramas ,va urez o zi usoara !
Cami ce preferi cafelutza sau ceiutz ? va pupic fetelor! eu sunt un pic ocupata mdar mai pe seara intru sa vorbim!
ely_dodolina
ely_dodolina

Mesaje : 205
Data de inscriere : 01/02/2010
Varsta : 44
Localizare : ploiesti

http://www.tiroidamea.go.ro

Sus In jos

Buna dimineata ! - Pagina 5 Empty Re: Buna dimineata !

Mesaj  ely_dodolina Joi Mar 25, 2010 9:15 am

Buna dimi ! La noi e soare ,desi in birou e un pic de frig nu mai comteaza ! Poate acum cu venirea primaverii va creste si numarul celor care vor intra pe forum ! Eu va doresc
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
hug
ely_dodolina
ely_dodolina

Mesaje : 205
Data de inscriere : 01/02/2010
Varsta : 44
Localizare : ploiesti

http://www.tiroidamea.go.ro

Sus In jos

Buna dimineata ! - Pagina 5 Empty Re: Buna dimineata !

Mesaj  Ionescu Antoneta Elena Joi Mar 25, 2010 9:55 pm

ely_dodolina a scris:Buna dimi ! La noi e soare ,desi in birou e un pic de frig nu mai comteaza ! Poate acum cu venirea primaverii va creste si numarul celor care vor intra pe forum ! Eu va doresc
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
hug

Draga mea,
si la noi a fost soare azi, dar doar afara, ca eu am avut o zi agitata si destul de mohorata. Am intrat in priza deoarece maine, vineri, este sedinta publica de completare a catedrelor si mie imi mai trebuiesc 8 ore pe care sper sa le capat maine. rugaciune Ele vor fi la 2 scoli, deci, de la anul voi merge in 3 scoli, ceea ce nu e usor, dar ma rog, oricum sa reusesc sa iau orele care-mi mai trebuiesc. Nu stiu cum o sa dorm la noapte, sa dea Domnul sa nu fie alba. Mai vorbim maine si tine-mi pumnii sa reusesc ceea ce mi-am propus. frica
Te sarut, Antoneta

Ionescu Antoneta Elena

Mesaje : 112
Data de inscriere : 02/02/2010
Varsta : 62
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Buna dimineata ! - Pagina 5 Empty Re: Buna dimineata !

Mesaj  ely_dodolina Vin Mar 26, 2010 5:44 pm

Anto ce ai facut ,ai reusit ? eu azi am stat acasa ,m-am ocupat de gatit curat spalat! Maine nu cred ca ma duc la ai mei ,asa ca poate vorbim mai mult !
O dupa -amiaza placuta tuturor ! hug
ely_dodolina
ely_dodolina

Mesaje : 205
Data de inscriere : 01/02/2010
Varsta : 44
Localizare : ploiesti

http://www.tiroidamea.go.ro

Sus In jos

Buna dimineata ! - Pagina 5 Empty Re: Buna dimineata !

Mesaj  Ionescu Antoneta Elena Vin Mar 26, 2010 6:26 pm

ely_dodolina a scris:Anto ce ai facut ,ai reusit ? eu azi am stat acasa ,m-am ocupat de gatit curat spalat! Maine nu cred ca ma duc la ai mei ,asa ca poate vorbim mai mult !
O dupa -amiaza placuta tuturor ! hug
Draga mea,
acum am ajuns acasa dar macar sunt fericita ca am reusit sa iau orele pe care le voiam, adica in aceeasi localitate in care sunt de 21 de ani.
A fost numai mana Domnului ca a mai fost o tipa care a vrut si ea tot Popestiul, dar intai a strigat chimia si apoi tehnologia, ca ea era de tehnologie si voia completare chimie. Si avea si un punctaj mai mare ca al meu. Dar Dumnezeu m-a ajutat si am rezolvat.
Poate mai vb maine.
Antoneta

Ionescu Antoneta Elena

Mesaje : 112
Data de inscriere : 02/02/2010
Varsta : 62
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Buna dimineata ! - Pagina 5 Empty Re: Buna dimineata !

Mesaj  ely_dodolina Sam Mar 27, 2010 8:53 am

Buna dim ,
la noi este cam intunecat ,sper sa nu ploua,ca mi s-a luat de frig si ploaie ,vreau soare mult mult si caldurica !
Anto draga mea iti multumesc hug pup ca ai ramas activa aici ,dar mai ales ca mi-ai demonstrat ca esti o prietena adevarata!
stiu ca in weekend nu prea poti sa intrii pe net ca e baiatul tau pe calculator ,noi nu am mai plecat azi la ai mei o sa mergem de Paste ,asa ca am timp sa stau pe forum si sa mai scriu cate ceva .Te pupik si salut pe toata lumea care intra !
ely_dodolina
ely_dodolina

Mesaje : 205
Data de inscriere : 01/02/2010
Varsta : 44
Localizare : ploiesti

http://www.tiroidamea.go.ro

Sus In jos

Buna dimineata ! - Pagina 5 Empty Re: Buna dimineata !

Mesaj  Ionescu Antoneta Elena Sam Mar 27, 2010 8:36 pm

ely_dodolina a scris:Buna dim ,
la noi este cam intunecat ,sper sa nu ploua,ca mi s-a luat de frig si ploaie ,vreau soare mult mult si caldurica !
Anto draga mea iti multumesc hug pup ca ai ramas activa aici ,dar mai ales ca mi-ai demonstrat ca esti o prietena adevarata!
stiu ca in weekend nu prea poti sa intrii pe net ca e baiatul tau pe calculator ,noi nu am mai plecat azi la ai mei o sa mergem de Paste ,asa ca am timp sa stau pe forum si sa mai scriu cate ceva .Te pupik si salut pe toata lumea care intra !

si la noi a fost putin innorat dimineata, dar apoi, a iesit soarele si a fost chiar foarte cald. Am reusit sa scutur cu Mircea, am facut curat pentru Paste,etc.
Nu stiu de ce iti place asa de mult caldura, ca mie nu imi place prea mult vara ca e preeeea cald. Nu mai sunt verile acelea frumoase care erau cand eram eu copil. De ele imi e dor, nu de arsita asta nesuferita, parca suntem in cuptor si ne coacem incet, dar sigur. Eu cred ca plec joi dupa masa acasa la parintii mei cu toata trupa: Alex, Aura, Mircea si eu, fireste. Trebuie sa-mi iau haine groase ca in noaptea de inviere e frig si nu vreau sa ma intoar ca raceala, ca abia am scapat de ea. Oricum, mai vb pana atunci.
Te pup si noapte buna,
Antoneta

Ionescu Antoneta Elena

Mesaje : 112
Data de inscriere : 02/02/2010
Varsta : 62
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Buna dimineata ! - Pagina 5 Empty Re: Buna dimineata !

Mesaj  ely_dodolina Dum Mar 28, 2010 2:21 pm

La multi ani celor cu nume de flori ! si multumesc si celor care si-au adus aminte si de mine floricica
ely_dodolina
ely_dodolina

Mesaje : 205
Data de inscriere : 01/02/2010
Varsta : 44
Localizare : ploiesti

http://www.tiroidamea.go.ro

Sus In jos

Buna dimineata ! - Pagina 5 Empty Re: Buna dimineata !

Mesaj  Iulicutza Lun Mar 29, 2010 4:20 am

Draga Violeta,ma fac ca nu observ reprosurile din ultimele tale postari, etc etc etc si iti doresc Florii alese si zile senine, saptamana patimilor sa te tina in leagan de flori si lumina curata DUMNEZEIASCA.
Pentru tine, o gradina cu flori:
[img][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link][/img]
La multi ani, draga mea!
Iulicutza
Iulicutza

Mesaje : 74
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

Buna dimineata ! - Pagina 5 Empty Re: Buna dimineata !

Mesaj  Iulia Lun Mar 29, 2010 9:55 am

Buna dimineata,
Va doresc o zi si o saptamana placuta si vessela. Eu sunt prinsa cu firma , in plus m am apucat de tricotat si e mai greu decat imi aminteam. :) dar imi place.
Pupici
Iulia
Iulia

Mesaje : 68
Data de inscriere : 02/02/2010
Varsta : 36
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

Buna dimineata ! - Pagina 5 Empty Re: Buna dimineata !

Mesaj  ely_dodolina Lun Mar 29, 2010 1:03 pm

Iulicutza a scris:Draga Violeta,ma fac ca nu observ reprosurile din ultimele tale postari, etc etc etc si iti doresc Florii alese si zile senine, saptamana patimilor sa te tina in leagan de flori si lumina curata DUMNEZEIASCA.
Pentru tine, o gradina cu flori:
[img][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link][/img]
La multi ani, draga mea!

Multumesc ! melancolic mi-e dor sa fii pe forum ,si nu doar mie ,de aceea simt ca ne-ai "abandonat" lacrimi scuze daca te-am suparat ma bataitza singurika !
Iulia gospodina si de tine imi e dor aici !sa ne arati ce ai tricotat si sa fii mai activa aici ! pup
Multumesc tuturor celor care si-au amintit ca sunt si eu o mica floricica clipici hug
ely_dodolina
ely_dodolina

Mesaje : 205
Data de inscriere : 01/02/2010
Varsta : 44
Localizare : ploiesti

http://www.tiroidamea.go.ro

Sus In jos

Buna dimineata ! - Pagina 5 Empty Re: Buna dimineata !

Mesaj  Ionescu Antoneta Elena Vin Apr 16, 2010 10:44 pm

Vad cu bucurie ca s-a rezolvat problema cu forumul, adica pot sa-l accesez din nou.
Fetelor, haideti sa revenim , sa reluam discutiile , sa ne facem iarasi mici bucurii in fiecare zi !!!!
Toata lumea este ocupata si de multe ori, indispusa, dar acest forum trebiua sa ne faca sa pricepem ca prieteniile te ajuta sa treci mai usor peste zilele neplacute si peste micile suparari.
Mi-as dori ca primavara care a venit in sfarsit, sa va dezmorteasca si pe voi nitel, sa va mai topeasca greutatile si neplacerile si sa va aduca numai voie buna.
Va pup si nu ma lasati sa sper in zadar, lacrimi
Antoneta

Ionescu Antoneta Elena

Mesaje : 112
Data de inscriere : 02/02/2010
Varsta : 62
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Buna dimineata ! - Pagina 5 Empty Re: Buna dimineata !

Mesaj  ely_dodolina Vin Apr 23, 2010 9:00 am

Ionescu Antoneta Elena a scris:Vad cu bucurie ca s-a rezolvat problema cu forumul, adica pot sa-l accesez din nou.
Fetelor, haideti sa revenim , sa reluam discutiile , sa ne facem iarasi mici bucurii in fiecare zi !!!!
Toata lumea este ocupata si de multe ori, indispusa, dar acest forum trebiua sa ne faca sa pricepem ca prieteniile te ajuta sa treci mai usor peste zilele neplacute si peste micile suparari.
Mi-as dori ca primavara care a venit in sfarsit, sa va dezmorteasca si pe voi nitel, sa va mai topeasca greutatile si neplacerile si sa va aduca numai voie buna.
Va pup si nu ma lasati sa sper in zadar, lacrimi
Antoneta

Buna dimineata dragutza mea si tuturor ! ce sa zic Anto ...eu am revenit ! sa vedem cine mai intra ...
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

o zi buna !pupici
ely_dodolina
ely_dodolina

Mesaje : 205
Data de inscriere : 01/02/2010
Varsta : 44
Localizare : ploiesti

http://www.tiroidamea.go.ro

Sus In jos

Buna dimineata ! - Pagina 5 Empty ceiuleţul meu

Mesaj  Ionescu Antoneta Elena Mier Apr 28, 2010 8:57 pm

Dragele mele,
văd că forumul nostru a decedat.....că grijile noastre sunt îndreptate spre altceva. Îmi pare tare rău ca nu mai am cu cine discuta...
Vă doresc o zi bună, spor la treabă si multe, multe...bucurii.
Antoneta veselie

Ionescu Antoneta Elena

Mesaje : 112
Data de inscriere : 02/02/2010
Varsta : 62
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Buna dimineata ! - Pagina 5 Empty Re: Buna dimineata !

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 5 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum