Glanda Tiroida
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Buna dimineata !

+3
Iulia
Ionescu Antoneta Elena
ely_dodolina
7 participanți

Pagina 4 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

In jos

Buna dimineata ! - Pagina 4 Empty Re: Buna dimineata !

Mesaj  ely_dodolina Mier Mar 03, 2010 9:46 am

Buna dimi dragutzelor hug Va pup pe toate ! am net acasa in sfarsit ,insa ieri am avut treaba ,apoi am plecat sa ii duc patutzul pentru bubulina surorii mele ,si am ajuns tarziu acasa ,am avut si niste probleme cu masina,iar morocanos
Chiar ma bucuram ca de doua zile sunt si eu optimista ,dar azi am o zi neagra neagra ! Bau*bau ,oamenii rai ,problemele interminabile imi iau si stropul de optimism pe care cu greu il obtin !Nu sunt o companie placuta azi melancolic Eu va doresc sa aveti o zi mult mai buna decat a mea si sa va ajute Doamne in tot ceea ce va propuneti azi !
ely_dodolina
ely_dodolina

Mesaje : 205
Data de inscriere : 01/02/2010
Varsta : 44
Localizare : ploiesti

http://www.tiroidamea.go.ro

Sus In jos

Buna dimineata ! - Pagina 4 Empty Re: Buna dimineata !

Mesaj  Ionescu Antoneta Elena Mier Mar 03, 2010 12:30 pm

Mariana Popa a scris:Buna dimineata, fetelor!

Sa aveti o primavara frumoasa, plina de iubire!

Iulicutza
, multumim pentru martisoare! Eu mi-l aleg pe cel cu nu-ma-uita! Cum mai esti? Mai bine?
Antoneta, ai primit martisoare de la copii? clipici
Dodolina, tu ai primit cu siguranta cate-un botic umed pe obrajor de la fiecare din baietii tai, asa-i?
zambaret

Va pup si va doresc o zi frumoasa!


Draga Mariana,
asa cum ai ghicit, am primit multe martisoare de la copii si ma bucur intotdeauna de ele cu toate ca acum, pe criza asta, este o cheltuiala in plus pentru bietii parinti. Am primit si flori dar le-am " maritat " pe toate ca eu nu sunt mare amatoare de ele. Ai mai auzit asa ceva la viata ta? Femeie care sa nu se extazieze la o floare?
Eu asta sunt, poate o sa zici ca am pitici pe creier, dar eu cred ca sunt intreaga la minte.
Va sarut, fetelor si astept vesti de la voi, Antoneta

Ionescu Antoneta Elena

Mesaje : 112
Data de inscriere : 02/02/2010
Varsta : 63
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Buna dimineata ! - Pagina 4 Empty Re: Buna dimineata !

Mesaj  Iulicutza Joi Mar 04, 2010 6:35 am

Va hug cu mare drag pe toate...sper sa nu va dau vreun virusel caci am facut-o lata zilele astea'bolnav'
De cateva ore ma tot invart prin casutele pustii, ceiucul s-a racit...hai ca, acusica vine si weekend-ul, motiv de optimism si voie buna. Nu-i asa Elishor??? cadou

Cand ajung acasa, e musai sa facem o intalnire la ceainaria "Rendez Vous" din Bucuresti, care, desi situata in buricul targului, ramane pentru amatorii de ceaiuri si nu numai, o adevarata oaza de relaxare Iata o pozica din incinta ceainariei
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Azi am gasit niste ganduri care mi-au placut mult, si cum mi-am propus sa fie ziua de "rasfat cu dedicatii" pentru Ely bobonata, am sa postez aici:
"Nu uita niciodata ca pielea se increteste, parul incarunteste, iar zilele se aduna in ani... Dar ce e mai important se conserva;
Forta si determinarea ta nu au varsta. Spiritul tau e cel care indeparteaza panzele de paianjen.
Dincolo de orice punct de sosire e unul de plecare.
Dincolo de orice reusita e o alta incercare.
Cat timp traiesti, simte-te vie. Daca ti-e dor de ce faceai, fa-o din nou.
Nu te pierde printre fotografii ingalbenite de timp ..... Mergi mai departe atunci cand toti se asteapta sa renunti.
Nu lasa sa se toceasca taria pe care o ai in tine.

Fa astfel ca in loc de mila, sa impui respect.
Cand nu mai poti sa alergi, ia-o la trap. Cand nu poti nici
asta, ia-o la pas. Cand nu poti sa mergi, ia bastonul. Insa nu te opri niciodata." -Maica Teresa


Antonici drag, tinem pumnii lui tati Anton ingeras

Marienica, te astept cu noi vesti.. imi e tare drag cand te citesc hug

Iulishor, INTRU MULTI ANI SA NE TRAIESTI!!!! de sfanta mucenita Iuliana cadou floricica
Multi ani traiaaaaasca, multi ani traiaaaaaasca, laaaaaa muuuuuulti aaaani!!![Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Lacrimi(Laurica) pe unde umbliiiiiiii? Mai scoate si tu la lumina ochisorii aia frumosi!
Pentru Mamica dulcineea uram nastere usoara si un bebelic super sanatos si frumos ca mamica lui'bebe'

Sper ca n-am uitat pe nimeni ...urez o joie magnifica ptr toata lumea
Iulicutza
Iulicutza

Mesaje : 74
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

Buna dimineata ! - Pagina 4 Empty cafelutza, ceiuletzul

Mesaj  Ionescu Antoneta Elena Joi Mar 04, 2010 8:26 am

Dragele mele, buna dimineata
Iulicutza, care din cauza fusului orar este o matinala, te-a felicitat, draga Iulia de ziua ta, dar a omis deliberat ca astazi este Sf. Iuliana, deeeeci... e si ziua ei!!! da LA MULTI ANI, sa fii sanatoasa si vesela mereu, sa ai multe bucurii si fericire!!!! cadou
O sarutam toate, chiar daca e bolnavioara, ca prin calculator nu se ia raceala. hug pup
Fetelor, ce va trebuie ca sa scrieti mai des pe forum? Timp? Nu uitati ca sunt persoane care abia asteapta sa citeasca un mesaj de la vio!!! rusine
Va servesc acusica un ceiuletz fierbinte, aromat, cu putina lamaie si o sa vedeti ce zi buna se va arata la orizont!
Va sarut si astept mesajele voastre,
cu drag, Antoneta

Ionescu Antoneta Elena

Mesaje : 112
Data de inscriere : 02/02/2010
Varsta : 63
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Buna dimineata ! - Pagina 4 Empty Re: Buna dimineata !

Mesaj  Iulicutza Joi Mar 04, 2010 8:31 am

Ionescu Antoneta Elena a scris:Dragele mele, buna dimineata
Iulicutza, care din cauza fusului orar este o matinala, te-a felicitat, draga Iulia de ziua ta, dar a omis deliberat ca astazi este Sf. Iuliana, deeeeci... e si ziua ei!!! da LA MULTI ANI, sa fii sanatoasa si vesela mereu, sa ai multe bucurii si fericire!!!! cadou
O sarutam toate, chiar daca e bolnavioara, ca prin calculator nu se ia raceala. hug pup
Fetelor, ce va trebuie ca sa scrieti mai des pe forum? Timp? Nu uitati ca sunt persoane care abia asteapta sa citeasca un mesaj de la vio!!! rusine
Va servesc acusica un ceiuletz fierbinte, aromat, cu putina lamaie si o sa vedeti ce zi buna se va arata la orizont!
Va sarut si astept mesajele voastre,
cu drag, Antoneta
Multumesc, multumesc de urari.. de mine nu te poti vaita ca nu-s activa pe forum.... am facut bataturi la buricele "deshtelor" lol!
Iulicutza
Iulicutza

Mesaje : 74
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

Buna dimineata ! - Pagina 4 Empty Re: Buna dimineata !

Mesaj  ely_dodolina Joi Mar 04, 2010 10:30 am

Buna dimi dragele mele! Mi-e dor de voi toate ! Iulicutza foarte mumos ce ai scris ,si foarte pozitiv ! Multumesc !
Anto multa sanatate tatalui tau !
Iulia bubulina LA MULTI ANI cu numele de sfant ! Noroc cu Iulicutza ca altfel eu nu stiam rusine
Mariana o zi usoara si tie !
Lacrimi care nu mai da nici un semn de viata ,sper sa fie bine !
Si multiiiii pupiceiiii pentru TOATE !
MamicaDulcineea (sulioala mea veselie ) care asteapta din minut in minut sa nasca va saluta si va pupa si va multumeste de incurajari !
O zi mumoasa va doresc albinutzelor ! pup hug
ely_dodolina
ely_dodolina

Mesaje : 205
Data de inscriere : 01/02/2010
Varsta : 44
Localizare : ploiesti

http://www.tiroidamea.go.ro

Sus In jos

Buna dimineata ! - Pagina 4 Empty Re: Buna dimineata !

Mesaj  Iulia Joi Mar 04, 2010 11:31 am

melancolic CRed ca sunt de pe alta planeta, nici nu stiam ca e ziua mea. Si mie imi place de ziua mea! Am motiv sa ma rasfat. mirat Imi place sa stau cu familia, sa punem masa, sa ne bucuram unii de altii.Ma bucur ca am invatat sa i accept asa cum sunt, desi cateodata inca ma mai ranesc ai mei cu cate o rautate asa aruncata. Dar nu caut perfectiunea.
Iulicutza la multi ani si tie si tot ce ti doresti si insanatosire grabnica. cadou lamultiani Iti trimit si eu pupici, ca nu mi e frica de raceala ta, ca si eu am, facem schimb de germeni :). Nu prea m-am priceput la urari, dar iti doresc tote gandurile bune din lume si toate zambetele!
Eu de ziua mea va doresc , ce mi doresc si mie : liniste si fericire, desi fetelor o prajiturica chiar nu ar strica, dar sa nu ma spuneti!
Nici mie nu mi place sa primesc flori, Antoneta, am primit atatea flori fara insemnatate, ce ascundeau atatea interese si rautati, incat nu mai vreau. Desi daca as primi iasomie, cale, nuferi sau lalele mi ar smulge un zambet.
Ma apropii de final cu renovatul si parca mi a mai revenit optimismul, ma simteam ca Cenusareasa!
Azi cred ca ma viziteaza mama soacra, sper sa fie intr un ceas bun si sa ne intelegem. E o femeie tare de treaba, dar cred ca sunt tipicara si nu sufar sa mi mute cineva farfuriile. Deja am apucaturi de baba. :)
Buna dimineata , stiu nu am fost matinala!
Iulia
Iulia
Iulia

Mesaje : 68
Data de inscriere : 02/02/2010
Varsta : 37
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

Buna dimineata ! - Pagina 4 Empty Re: Buna dimineata !

Mesaj  Iulia Joi Mar 04, 2010 11:35 am

off.. am uitat de viitoare tanara mamica!
Iti doresc rabdare, sanatate si o fetita sanatoasa.
Cred ca a fi insarcinata si a putea da viata cuiva e cel mai minunat lucru. O Mama e cea mai puternica femeie din lume, cea mai altruistra si iubitoare.
Sa ti dea dumnezeu intelepciune, ca apoi sa ne inveti si pe noi cand va venii timpul si sa ti furam experienta.
Iulia
Iulia

Mesaje : 68
Data de inscriere : 02/02/2010
Varsta : 37
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

Buna dimineata ! - Pagina 4 Empty Re: Buna dimineata !

Mesaj  Iulicutza Joi Mar 04, 2010 12:03 pm

Iulia a scris:melancolic ... fetelor o prajiturica chiar nu ar strica, dar sa nu ma spuneti!
Nu te spunem, eu deja am ascuns cantarul in debara... Tu de ce crezi ca ti-am trimis acel apetisant tortulet virtual??Te-am "mirosit" eu ca poftesti la bunatati !!! lol!
Poate o sa avem sansa sa il degustam, la o mica barfa " face to face", in fatza unei cesti cu cafea fierbinte si aromata. Multumesc ptr urari tizo!


Ultima editare efectuata de catre Iulicutza in Joi Mar 04, 2010 12:07 pm, editata de 2 ori
Iulicutza
Iulicutza

Mesaje : 74
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

Buna dimineata ! - Pagina 4 Empty Re: Buna dimineata !

Mesaj  Iulia Joi Mar 04, 2010 12:05 pm

trebuie:) neaparat! Eu nu prea manac prajituri, dar mor de dorul lor.
Iulia
Iulia

Mesaje : 68
Data de inscriere : 02/02/2010
Varsta : 37
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

Buna dimineata ! - Pagina 4 Empty Re: Buna dimineata !

Mesaj  Ionescu Antoneta Elena Joi Mar 04, 2010 6:01 pm

Iulia a scris:trebuie:) neaparat! Eu nu prea manac prajituri, dar mor de dorul lor.


Fetelor,
atentie la prajituri si daca nu credeti, uitati-va pe forum la pozele mele si vedeti acolo ce inseamna prajituri. Eu sunt o maaare amatoare de dulciuri, renunt la orice, dar nu la dulce. Pentru mine e ca o recompensa, ca si asa zilele mele sunt de multe ori urate si monotone, si ma mai rasfat si eu cu ceva bun. Daaaar voi. sunteti tinere, aveti barbati , prieteni, toata viata voastra incepe acum, deciii, fiti atente.
Mie imi spunea vara-mea sa-mi pun poza unei vaci prin apropiere si de cate ori imi vine sa mananc ceva dule, sa privesc animalul, si poate imi trece. Vise, pot sa vad o cireada, ca nu ma intereseaza.Fac multe dulciuri in casa pentru copiii mei si eu sa nu mananc?
Va pup si va rog pe voi sa va abtineti, da?
Antoneta

Ionescu Antoneta Elena

Mesaje : 112
Data de inscriere : 02/02/2010
Varsta : 63
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Buna dimineata ! - Pagina 4 Empty Re: Buna dimineata !

Mesaj  ely_dodolina Vin Mar 05, 2010 8:08 am

Dragutzele eu am avut o noapte agitata ...m-am culcat tarziu ,si desi am adormit pe la 12.30 cred am dormit iepureste ,dupa ce am primit msj de la sora mea in care spunea ca este la spital.La 5 dim a sunat telefonul sotului si in concluzie sunt zombie azi veselie Detest diminetile in care bubu nu ma trezeste melancolic a trebuti sa fac cafelutza singurica ,nu a fost bubu sa ma giugiuleasca sa ma trezesc ,nici muzicutza(bubu imi pune muzica sa ma trezesc mai usor rusine ) Acum dupa ce va scriu ma duc afara cu baietii ,vin ii curat,apoi ma spal ,imbrac si la munca zambaret1 Daca sunt activa sunt mai bine cu moralul zambaret
Va scriu mai multe de la munca ,o zi buna mumoaselor! pup hug clipici
ely_dodolina
ely_dodolina

Mesaje : 205
Data de inscriere : 01/02/2010
Varsta : 44
Localizare : ploiesti

http://www.tiroidamea.go.ro

Sus In jos

Buna dimineata ! - Pagina 4 Empty Re: Buna dimineata !

Mesaj  Ionescu Antoneta Elena Vin Mar 05, 2010 11:46 am

ely_dodolina a scris:Dragutzele eu am avut o noapte agitata ...m-am culcat tarziu ,si desi am adormit pe la 12.30 cred am dormit iepureste ,dupa ce am primit msj de la sora mea in care spunea ca este la spital.La 5 dim a sunat telefonul sotului si in concluzie sunt zombie azi veselie Detest diminetile in care bubu nu ma trezeste melancolic a trebuti sa fac cafelutza singurica ,nu a fost bubu sa ma giugiuleasca sa ma trezesc ,nici muzicutza(bubu imi pune muzica sa ma trezesc mai usor rusine ) Acum dupa ce va scriu ma duc afara cu baietii ,vin ii curat,apoi ma spal ,imbrac si la munca zambaret1 Daca sunt activa sunt mai bine cu moralul zambaret
Va scriu mai multe de la munca ,o zi buna mumoaselor! pup hug clipici

Elenush, draga mea,
e o zi obisnuita, nu te gandi ca nu te-ai trezit asa cum o faci de obicei. O sa treaca, azi e bine ca de maine e week end dar nu se stie daca nu trebuie sa faci vreun drum pe la maternitate. Ii tinem pumnii viitoarei mamici, sa nasca usor si sa aiba o fetita cu scorul Apgar 10!!!!! Te sarut si pe tine dar si pe cele care vor intra pe forum azi si va doresc tuturor niste zile frumoase si relaxante, ca luni e ziua noastra. Fericitelor, pe voi are cine sa va dragaleasca si sa va rasfete, dar pe mine si pe Mariana, nu plans
Noi trebuie sa ne facem singure ziua frumoasa si sa ne facem singure cadouri. Cele de la copii nu se pun, ca au alta conotatie, nu?
Antoneta

Ionescu Antoneta Elena

Mesaje : 112
Data de inscriere : 02/02/2010
Varsta : 63
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Buna dimineata ! - Pagina 4 Empty Re: Buna dimineata !

Mesaj  ely_dodolina Vin Mar 05, 2010 2:48 pm

Ionescu Antoneta Elena a scris:Elenush, draga mea,
e o zi obisnuita, nu te gandi ca nu te-ai trezit asa cum o faci de obicei. O sa treaca, azi e bine ca de maine e week end dar nu se stie daca nu trebuie sa faci vreun drum pe la maternitate. Ii tinem pumnii viitoarei mamici, sa nasca usor si sa aiba o fetita cu scorul Apgar 10!!!!! Te sarut si pe tine dar si pe cele care vor intra pe forum azi si va doresc tuturor niste zile frumoase si relaxante, ca luni e ziua noastra. Fericitelor, pe voi are cine sa va dragaleasca si sa va rasfete, dar pe mine si pe Mariana, nu plans
Noi trebuie sa ne facem singure ziua frumoasa si sa ne facem singure cadouri. Cele de la copii nu se pun, ca au alta conotatie, nu?
Antoneta

Off dragutzele de voi imi pare rau nici nu stiu cum sa va spun cat de rau imi pare ca v-ati pierdut sotii! melancolic
Dulcineea este in spital ,i-a iesit un dop nu-s cum ,insa nu naste acum are colul lung ,si se asteapta bebela in jurul datei de 13 martie,D-zeu sa ii mai inteleaga si pe medicii astia ca noi nu ii mai intelegem !
La noi e fff urat afara ,trebuie sa plec acasa ,sa le pun hainutzele de ploaie si sa ii scot pe baieti afara ! am inceput sa iau un medicament pentru fiere ,timp de 10 zile si sper sa nu am reactii adverse ,ci sa imi mearga bine cu el,ca in fiecare dim ma trezesc cu gust amar,am ameteli,greata ,dureri de cap etc
Cam asta e ziua mea ... pup
ely_dodolina
ely_dodolina

Mesaje : 205
Data de inscriere : 01/02/2010
Varsta : 44
Localizare : ploiesti

http://www.tiroidamea.go.ro

Sus In jos

Buna dimineata ! - Pagina 4 Empty Re: Buna dimineata !

Mesaj  Mariana Popa Sam Mar 06, 2010 3:47 pm

'neatza buna, fetelor, la amiaz'!
Da' ce amiaz', e dupamasa in toata regula...!

Pana acum m-am harnicit, am gatit, am facut curat, am baut vreo doua cafelute...si inca tot as mai avea ceva de lucru pe aici. Dar nu prea am chef, nu m-am odihnit nici eu grozav si m-am trezit cu obisnuita mea migrena de oboseala. Am crezut c-o biruiesc fara medicament, dar n-am reusit, asa ca am luat un Tador si-am asteptat sa-mi treaca. Si-a trecut!
Ar trebui sa ma duc sa mai fac si ceva cumparaturi pentru saptamana viitoare dar iar n-am dispozitie. Cred ca e din cauza vremii, caci pe la noi e zapada. Cand m-am trezit, ningea cu fulgi mari, de-am crezut ca inca visez! Sper sa fie ultimele zvacniri ale iernii, vreau primavaraaaaaaaaaaa!

Draga Dodolina, nastere usoara surorii tale, sa stii ca de eliminarea dopului gelatinos pana la nastere pot fi atat ore, cat si zile...Nu stiu daca mai duce ea pana in 13 martie...dar cat o fi...sa dea Domnul sa se scape in pace si bebe sa fie sanatos!

Va pup pe toate, dragele mele...m-am hotarat totusi sa plec la cumparaturi.
Sa veti un sfarsit de saptamana...asa cum vreti voi! Multi pupici! pup

Mariana Popa

Mesaje : 28
Data de inscriere : 08/02/2010

Sus In jos

Buna dimineata ! - Pagina 4 Empty 8 Martie

Mesaj  Ionescu Antoneta Elena Lun Mar 08, 2010 9:37 am

Dragele mele,
vreau sa va urez cele mai calde zile, senine si pline de bucurii. Sanatate si realizari alaturi de cei care va sunt dragi.
LA MULTI ANI! tuturor, ganduri bune dragoste, muuulta dragoste, de la familie si de la toti cei care va sunt prieteni.
Sa fiti binecuvantate! floricica
cadou
Antoneta

Ionescu Antoneta Elena

Mesaje : 112
Data de inscriere : 02/02/2010
Varsta : 63
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Buna dimineata ! - Pagina 4 Empty Re: Buna dimineata !

Mesaj  ely_dodolina Lun Mar 08, 2010 9:43 am

Buna dimi dragutzele
O zi buan tuturor,eu am fost plecata la bunici ,parinti si suri a mea ,care a nascut o bebe Elena Nicolasa ,o sa va pun poze cu ea ,de moment sunt inca in spital !
La multi ani de 8 martie [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
lamultiani Ramonica sarbatoreste 8 martie si ziua ei de nastere !
Va pup clipici
ely_dodolina
ely_dodolina

Mesaje : 205
Data de inscriere : 01/02/2010
Varsta : 44
Localizare : ploiesti

http://www.tiroidamea.go.ro

Sus In jos

Buna dimineata ! - Pagina 4 Empty Re: Buna dimineata !

Mesaj  Ionescu Antoneta Elena Lun Mar 08, 2010 9:53 am

ely_dodolina a scris:Buna dimi dragutzele
O zi buan tuturor,eu am fost plecata la bunici ,parinti si suri a mea ,care a nascut o bebe Elena Nicolasa ,o sa va pun poze cu ea ,de moment sunt inca in spital !
La multi ani de 8 martie [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
lamultiani Ramonica sarbatoreste 8 martie si ziua ei de nastere !
Va pup clipici

Draga mea, bun venit in lumea asta maaaare a Elenei Nicolasa. veselie Altadata,sa ascultati de alea cu copii ( eu si Mariana) care v-am spus ca dopul ala o va face sa nasca mai repede decat se astepta!!! Fericire si noroc fetitei, o viata lina si plina de realizari si multa credinta in Domnul.
Antoneta

Ionescu Antoneta Elena

Mesaje : 112
Data de inscriere : 02/02/2010
Varsta : 63
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Buna dimineata ! - Pagina 4 Empty Re: Buna dimineata !

Mesaj  ely_dodolina Lun Mar 08, 2010 10:37 am

Dragutza Anto multumim ,ea a facut cezariana ca nu mai putea lacrimi Acum se recupereaza !
Sunt atat de fericita zambaret1 ieri cand am vazut-o pe Elenutza mea live imi venea sa plang rusine Si i-am spus de cateva ori pe nume elenutza elenutza si s-a oprit un pic din plans apoi iar a inceput mirat are niste plamani veselie e o dulcica abia astept sa o aduca acasa clipici Azi ii pregateste mami sufrageria ,tati ii pune patutzul ,Lord trebuie sa se obisnuiasca cu bebela ...sunt multe de facut bebe in casa ,iupyyy!
ely_dodolina
ely_dodolina

Mesaje : 205
Data de inscriere : 01/02/2010
Varsta : 44
Localizare : ploiesti

http://www.tiroidamea.go.ro

Sus In jos

Buna dimineata ! - Pagina 4 Empty Re: Buna dimineata !

Mesaj  Ionescu Antoneta Elena Lun Mar 08, 2010 4:23 pm

ely_dodolina a scris:Dragutza Anto multumim ,ea a facut cezariana ca nu mai putea lacrimi Acum se recupereaza !
Sunt atat de fericita zambaret1 ieri cand am vazut-o pe Elenutza mea live imi venea sa plang rusine Si i-am spus de cateva ori pe nume elenutza elenutza si s-a oprit un pic din plans apoi iar a inceput mirat are niste plamani veselie e o dulcica abia astept sa o aduca acasa clipici Azi ii pregateste mami sufrageria ,tati ii pune patutzul ,Lord trebuie sa se obisnuiasca cu bebela ...sunt multe de facut bebe in casa ,iupyyy!

Transmite-i surorii tale recuperare usoara. E foarte adevarat ca de acum inainte, viata multora se va schimba, chiar si a ta, care esti mai departe, dar care mereu vei fi aroape de bebelusa cu gandul si nu vreau sa ma gandesc la cat va castiga compania de telefonie.
Draga mea, e pentru tine o noutate si o situatie frumoasa la care pana acum doar visai, dar care de acum a devenit realitate. Deci, trezeste-te, incarca-te cu multa energie pentru ca vei avea nevoie. Un coplias, asa mic si neputincios cum apare, este in stare sa scoata untul din multi adulti in acelasi timp. Ca sunt niste smecheri....vei vedea.
Te sarut si astept vesti de la voi, Antoneta

Ionescu Antoneta Elena

Mesaje : 112
Data de inscriere : 02/02/2010
Varsta : 63
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Buna dimineata ! - Pagina 4 Empty Re: Buna dimineata !

Mesaj  ely_dodolina Mar Mar 09, 2010 9:13 am

O zi buna dragutzelor !
eu sunt treaza de la 6 lacrimi sigur pe la 15-16 o sa ma ia un somnic veselie Acum sunt la munca ca sefu a vrut sa vin de dimnineata zambaret1 Bubu e sef la munca surprins si seful trebuie ascultat!
Unde sunteti ? frica
Suri a mea si nepotzika cred ca vor iesi azi din spital ,Elenutza mea a luat nota 9 zambaret
aaaa si am uitat : imi spune suri a mea ieri ca a vazut-o pe Nicole (fetita matusii-mamei noastre ) la maternitate pusa la tabloul cu ASA DA ! bebe
ely_dodolina
ely_dodolina

Mesaje : 205
Data de inscriere : 01/02/2010
Varsta : 44
Localizare : ploiesti

http://www.tiroidamea.go.ro

Sus In jos

Buna dimineata ! - Pagina 4 Empty Re: Buna dimineata !

Mesaj  ely_dodolina Mier Mar 10, 2010 10:13 am

brrrr
Buna dimi ...ce pustiu este ... melancolic o zi usoara !
ely_dodolina
ely_dodolina

Mesaje : 205
Data de inscriere : 01/02/2010
Varsta : 44
Localizare : ploiesti

http://www.tiroidamea.go.ro

Sus In jos

Buna dimineata ! - Pagina 4 Empty Re: Buna dimineata !

Mesaj  ely_dodolina Lun Mar 15, 2010 9:50 am

Buna dimi
unde ati disparut ?? melancolic lacrimi
ely_dodolina
ely_dodolina

Mesaje : 205
Data de inscriere : 01/02/2010
Varsta : 44
Localizare : ploiesti

http://www.tiroidamea.go.ro

Sus In jos

Buna dimineata ! - Pagina 4 Empty Re: Buna dimineata !

Mesaj  Ionescu Antoneta Elena Lun Mar 15, 2010 10:03 am

ely_dodolina a scris:Buna dimi
unde ati disparut ?? melancolic lacrimi
Dragele mele,
eu dispar in week end pentru ca Mircea pune stapanire pe calculator si eu nu mai am acces in camera lui. Vezi Elenush, ce inseamna copiii? Tu vrei, dar nu stii ce te asteapta. Mircea e un copil bun, nu-mi face probleme majore, ci unele pe care poate ar vrea alte mame sa le aiba, dar omul e mereu nemultumit, si i se pare ca ce are altul e mai bun decat ce are el. Sunt multe de spus pro si contra, asa ca nu mai terminam niciodata.
Antoneta

Ionescu Antoneta Elena

Mesaje : 112
Data de inscriere : 02/02/2010
Varsta : 63
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Buna dimineata ! - Pagina 4 Empty Re: Buna dimineata !

Mesaj  ely_dodolina Mar Mar 16, 2010 5:23 pm

Ionescu Antoneta Elena a scris:
ely_dodolina a scris:Buna dimi
unde ati disparut ?? melancolic lacrimi
Dragele mele,
eu dispar in week end pentru ca Mircea pune stapanire pe calculator si eu nu mai am acces in camera lui. Vezi Elenush, ce inseamna copiii? Tu vrei, dar nu stii ce te asteapta. Mircea e un copil bun, nu-mi face probleme majore, ci unele pe care poate ar vrea alte mame sa le aiba, dar omul e mereu nemultumit, si i se pare ca ce are altul e mai bun decat ce are el. Sunt multe de spus pro si contra, asa ca nu mai terminam niciodata.
Antoneta
Sunt convinsa ca e foarte greu sa fii mama ,insa tot imi doresc din suflet sa fiu mama !
ely_dodolina
ely_dodolina

Mesaje : 205
Data de inscriere : 01/02/2010
Varsta : 44
Localizare : ploiesti

http://www.tiroidamea.go.ro

Sus In jos

Buna dimineata ! - Pagina 4 Empty Re: Buna dimineata !

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum